"Cel mai frumos dintre toate lucrurile in viata este sa intalnesti o alta fiinta umana alaturi de care sa iti petreci viata.
Relatia este o adancime tot mai mare, o frumusete si bucurie o data cu trecerea anilor. Iubirea dintre doua persoane este cel mai minunat lucru."
Dragii nostri, Gabriel, Georgiana si Amedeea va dorim tot binele din lume si va multumim ca ne-ati ales pe noi sa capturam cele mai frumoase momente din aceea zi minunata.
Cu drag,
Bogdan si Luminita Voicu










































































